مسافر پایتخت منتشر شد

مسافر پایتخت منتشر شد

نا گفته های تاریخ ، به قلم یکی از اولین مشروطه خواهان ایل جلیل بختیاری بعد از یک قـرن منتشر شد
 
   کتاب خاطرات و سفر نامه امان الله بختیاری( ملقب به میرزا امان الله خان بختیاری)  بین سالهای 1323 الی 1327 ه- ق در تهران نوشته شده است. او که خود شاهد عینی وقایع انقلاب مشروطه بود با زیبایی هرچه تمام تر چگونگی پیگیری مطالبات برحق ایل جلیل  بختیاری از دولت قاجار ،  چگونگی تاسیس مجلس شورای ملی ، چگونگی ترور پادشاه و صدراعظم ، توطئه های روس و انگلیس برعلیه ملت بزرگ ایران ، اغتشاشات ایالات و ولایات ایران بر علیه دولت استبدادی محمدعلی شاه قاجار ، چگونگی به توپ بستن مجلس شورای ملی و کشتار باغشاه را نگاشته  است ، همراه با آیات وابیات وامثال و اخبار از جامعه استبداد زده ی ایران در دوره قاجار است که میتواند برای همه نسل ها جالب ، سودمند و عبرت آموز باشد.این کتاب با کوشش حسین چراغیان در خردادماه 1391 چاپ و روانه بازار کتاب گردید.

جهت خرید کتاب در اهـواز به کتاب فروشی جعفری واقع  درسی متری ، درشهرستان مسجد سلیمان به کتاب فروشیهای رئوف، بامداد، فرزانه ، عرفان، حافظ ،  در شهرستان اندیکا به کتابفروشی ناصرخسرو  و در سایر شهرستانها به کتابفروشیهای معتبر مراجه کنید.
 
خرید اینترنتی  : این کتاب  با 20  درصد تخفیف  در اختیا ر علاقه مندان و خریداران محترم قرار خواهد گرفت. تلفن تماس : 09161810377  و09364985010 و 09366559521  نوشتن دیدگاه

* نمایش نظرات به منزله تائید آنها نمی‌باشد.
* مسئولیت نظر با کاربر می‌باشد.
* ایمیل فعال خود را وارد نمایید.
* در صورت امکان نام و شهرت خود را کامل وارد کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

تازه‌های کتاب

 کتاب «نخستین جرعه از این جام» میزبانی و قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا (۱۳۴۷-۱۹۶۸) را از زوایای سیاسی-اجتماعی و ورزشی با نگاهی تازه مورد کنکاش قرار داده است.
 شیمبار (شیم بار) جلگه گرمسیری شیمبار در شمال خوزستان واقع گردیده و تقریباً نزدیک به نقطه صفر مرزی بین استان خوزستان و چهار محال بختیاری قرار دارد. این منطقه گردشگری از توابع بخش چلو شهرستان اندیکا می باشد که در 45 کیلومتری شهر قلعه خواجه  و یکصد کیلومتری مسجدسلیمان و220 کیلومتری اهواز است.  
 «فراز و فرود ایل کیان ارثی با تاکید بر ظهور و سقوط محمدتقی خان بختیاری» عنوان کتابی است که توسط مصطفی علیزاده گل سفیدی به نگارش درآمده و آماده چاپ شده است. در این کتاب با استناد به منابع مختلف تاریخی به بررسی ایل کیان ارثی و روسای آن از دوره صفویه تا 50 سال پیش پرداخته و شامل 5 فصل به شرح ذیل است: